Netgear RBS20-100NAS Целиот Дом Wifi Систем AC Додаток На Сателит

Netgear RBS20-100NAS Целиот Дом Wifi Систем AC Додаток На Сателит

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Орби е наједноставниот и најпаметниот начин да уживате Во Wi Fi со голема брзина во секој агол од вашиот дом. Секој Додаток На Орби сателит лесно го проширува Вашиот Wi Fi Систем Орби за да покрие дополнителни 2.000 квадратни стапки со силни Wi Fi сигнали. Иновативниот Три-бенд Wi Fi помага да се максимизираат брзините На Интернет достапни во вашиот дом. Fast Lane3€ Технологија. Посветениот wifi bachaul создава подобар 4k HD стриминг и игри, дури и кога поврзувате повеќе уреди. Вашиот Дом. Покриен. Овој Додаток На Сателит ја проширува вашата покриеност Со Wi Fi до дополнителни 2.000 квадратни стапки со Wi Fi СО ВИСОКИ перформанси AC2200. Една Wi Fi Мрежа. Уживајте во удобноста на едно Име За Wi Fi за целиот ваш дом. Едноставно И Безбедно. Користете Ја апликацијата Орби или веб-прелистувач за да креирате безбедна Домашна Wi Fi за неколку минути. Нема сметки за поставување. Тип На Производ Безжичен Опсег Продолжувач. Безжичен Lan Стандард IEEE 802.11 ac. Фреквентен Опсег 2.4 GHz 5 GHz. Вкупен Број На Антени 4. Број На Внатрешни Антени 4. Мимо Технологија Да. Технологија За Формирање Зраци Да. Интерфејси/Порти Етернет Технологија Гигабит Етернет Број На Мрежа (РЈ-45) Порти 2. Форма Фактор Десктоп. Висина 6.6". Ширина 5.6". Длабочина 2.4". Тежина (Приближно) 1,05 фунти. Содржина На пакетот Целиот Домашен Wi Fi Систем AC2200 додаток На Сателит 1 x 12 V/1.5 Водич За Брзо Стартување На Адаптерот за Напојување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата