Неверојатната Пламена Свеќа Беше Столб, Мазна Слонова Коска, Без Мирис, ЛЕР, Тајмер И Далечински Подготвен

Неверојатната Пламена Свеќа Беше Столб, Мазна Слонова Коска, Без Мирис, ЛЕР, Тајмер И Далечински Подготвен

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Нашите мазни свеќи од столб без слонова коска создаваат посебен, но традиционален изглед во секој амбиент. Со треперење на природна свеќа, оваа свеќа без пламен и нејзината напредна ЛЕР технологија обезбедуваат безбедна и славна атмосфера во секој дом. Неверојатен Пламен Столб Од Восок Од Свеќа, Мазна Слонова Коска, ЛЕР БЕЗ Мирис, 10ММ, Тајмер И Далечински Подготвен : 4 -, 6 - и 8-часовни поставки за тајмер. Вклучен / исклучен прекинувач. Далечински управувач подготвен (далечински продаден одделно). Напредно ЛЕР треперење светлина; без мирис. Потребни се 4a батерии (не се вклучени).

Параметри на производот

Стоката во категоријата