Лафи Тафи, Еластична И Лута Бонбони Со Вкус На Јагода 1. Оз

Лафи Тафи, Еластична И Лута Бонбони Со Вкус На Јагода 1. Оз

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Вкусно растеглив, Лафи Тафи е познат по своите автентични долготрајни овошни вкусови, џвакачка текстура и смешни шеги на секоја обвивка. Растегливиот и Лут тафи го претвора секој залак во задоволство со благо лут вкус и ултра растеглива текстура. Совршено за влечење, размислување, џвакање и поминување попладне. Шеги на секоја обвивка. Вкусен вкус на јагода направен без вештачки вкусови. Еластичен и Лут Вкусвкусен. Направено без вештачки вкусови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата