Трупоинт Споменици Небесен Мир Темно Сини Крилја На Љубовта Големи Возрасни Урни За Кремирање Пепел

Трупоинт Споменици Небесен Мир Темно Сини Крилја На Љубовта Големи Возрасни Урни За Кремирање Пепел

Во магацинот.
DEN 575.84
Тековен:

Ова Трупоинт Споменици Небесен Мир Темно Сини Крилја на Љубовта возрасна голема урна за човечка пепел е прекрасна и убава урна за вашите негувани остатоци. Оваа етерична темно сина урна создава прекрасна почит кон вашата покојна сакана и ќе донесе утеха, а исто така е внимателен начин да го прославите и запомните прекрасниот живот што го живееле вашите најблиски. Ќе се чувствувате многу мирно бидејќи вашите најблиски остануваат да се одморат во оваа прекрасна урна. Трупоинт Споменици стои зад сите наши висококвалитетни урни за кремирање пепел и ве уверува дека ќе бидете целосно задоволни. Прекрасна Урна За Кремирање И Погребување За Возрасни : Дизајнирана Со сложени детали од вешта изработка, нашата урна за кремирање за возрасни има Темно Сина боја со сребрен дизајн на завршна обработка на Гулаби. Рачно изработена Темно Сина Со Гулаб Урна за Пепел : Рачно Изработена со врвен Алуминиум, оваа погребна урна за пепел доаѓа во елегантна Темно Сина боја со сребрена завршница со гулаб со заштитна обвивка дизајнирана да трае години. Чувајте Го Споменот на Вашата Сакана : Дајте му на вашата сакана квалитетот што го заслужуваат со нашите гробни урни за кремирање. Има инка за лесно истурање и може да ја собере човечката пепел на ЛИЧНОСТ ОД 200 КИЛОГРАМИ. Начин За Заштита На Човечката Пепел : нашите урни за кремирање за возрасна пепел имаат капак со навој што може да го отворите и затворите. Со нашата голема урна, бидете сигурни дека остатоците од вашата сакана се безбедни. Крајниот Избор На Погребна Урна : Со Димензии 9,5 х 7 инчи, оваа бисерна урна е погодна за остатоци од мажи и жени. Кликнете на "Додај Во Кошничка" сега и добијте внимателен подарок за некој што сака траен потсетник за починатиот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата