Кингстон Месинг Кбп Пластични Скокачки Мозоци Со Прелевање, Четкани Никел Полиран Хром

Кингстон Месинг Кбп Пластични Скокачки Мозоци Со Прелевање, Четкани Никел Полиран Хром

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Скокачките одводи за бања имаат декоративна прачка што се користи за затворање и отворање на прицврстувачот. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на вашата славина, Скокачкиот Одвод Од Месинг Кингстон со Прелевање ќе одговара на стандардните големини на мијалникот во бањата. Изработени од висококвалитетен месинг и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Премиум боја заврши се спротивстави на оцрнување и корозија. 1-1/4" о. д. пластична опашка. Одговара на стандардните отвори за одвод на тоалетот. Лесно ракување лифт прачка дизајн. За миење слив со примена на дупка за прелевање. Лесната инсталација ви заштедува време и напор. Дизајниран за долготрајна издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата