Џорџ Машки Краток Ракав Цврст Дрес Поло, До 5Xl

Џорџ Машки Краток Ракав Цврст Дрес Поло, До 5Xl

Во магацинот.
DEN 175.68
Тековен:

Џорџ Машки Краток Ракав Цврст Поло : 60% памук, 40% полиестерполо кошула џерси изработка на три копчиња плакетрибирани поло јака кратки ракави без ракави внатрешно исправен раб со странични процепи достапни во избрани бои машинско перење ладно, миење со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, сушење суво ниско, Ниско Железо Џорџ Машки Краток Ракав цврсто поло : 60% Памук, 40% полиестер. Поло маица. Џерси изработка. Плакета со три копчиња. Ребрести поло јака. Кратки ракави. Внатрешен без ознаки. Директно полите со странични процепи. Достапно во различни бои. Машинско перење ладно, миење со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, сушење на суво ниско, ниско железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата