Мега Конструктивен Повик За Напад На Должност Штрајк

Мега Конструктивен Повик За Напад На Должност Штрајк

Во магацинот.
DEN 639.52
Тековен:

Распоредете за секоја мисија со тешки возила и воено оружје! За секоја мисија, има машина за да ја заврши работата. Сега, подгответе се за должност кога распоредувате со овој асортиман на воени возила што можат да се градат и големо оружје. Изберете од тешка опрема како најсовремен квадкоптер, копнен нападен дрон или противтенковски пиштол тестиран во ВТОРАТА светска ВОЈНА. Секој сет во асортиманот има автентични детални и вклучува една супер-позициона фигура за микро акција со оружје и додатоци подготвени за битка. Секој продаден одделно. Карактерите, темите и деталите може да варираат. Мега Конструкс Повик На Должност Напад Штрајк Пакет (Стилови Може Да Се Разликуваат) : Возраст : 10 години И Повеќе. 1 градежно воено возило или големо оружје. Вклучува 1 високо детална, супер-позициона фигура за микро акција. Слика доаѓа со отстранлив оклоп и автентичен додаток. Изберете од копнен нападен дрон, футуристички квадкоптер или противтенковски пиштол ОД ВТОРАТА светска ВОЈНА, продаден одделно. Соберете и комбинирајте со други комплети за конструкција На Повик на Должност од мега Конструкс. Изградете ја мисијата и Изградете подалеку!. Стилови Може Да Се Разликуваат, вклучува еден случаен сет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата