Орел Канџа Про - Против Топката Главата Риболов Жига, Необоени, Грофот

Орел Канџа Про - Против Топката Главата Риболов Жига, Необоени, Грофот

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Орел Канџи Риболов Справи WBH14 - 10 Топката Главата Жига Главата, Портокал со Бронзена Кука, 1/4 мл., 10 по пакет се истури Орел Канџа 570 жига кука. без разлика дали ловите Риби Во Тава, бас или риболовци на Перде, секогаш може да сметаат на квалитетната изработка на Канџите На Орелот и квалитетните Куки За Риби. Орел Канџи Риболов Справи WBH14 - 10 Топката Главата Жига Главата, Портокал со Бронзена Кука, 1/4 мл., 10 по пакување се истураат на кука за жига 570, обезбедувајќи им на риболовците за квалитет и изработка. Насликана со висококвалитетна боја за сјај, која се појавува во услови на слаба осветленост. Одлично за риболов Крапи, Панфиш и Пастрмка. - Секако. Портокалова премиум боја. 10 по пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата