работни тркала навлака за перница детска навлака за перница момче за читање клин за кревет за перница голем потпирач за грб за возрасни за седење во кревет кауч за ?

работни тркала навлака за перница детска навлака за перница момче за читање клин за кревет за перница голем потпирач за грб

Во магацинот.
DEN 799.84
Тековен:

Читање Перница Кревет Клин Голем Возрасни Потпирач За Грб Перница За Седи Во Кревет Кауч за Кревет. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 920гр. големина На Пакетот : 50х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Лен Кауч Перници Појавување Завеси И Фрли Перници -, Удобно И Подобро Се Вклопуваат. Крајниот Дизајн Во стилот на плик Ја Дизајнира Вашата Перница Да Избега Од Навлаката за Перници за време на Вашите Слатки Соништа. Навлака за перница Со Големина 12х18 Свилена Навлака за Перница за Коса и Кожа. Нашите Кутии За Перници Се Погодни И За Мажи, Постари И Деца. Препорачуваме Да Купите Две Или Повеќе Бидејќи Овие Свилени Навлаки За Перници Можат Да Бидат Роденден, Денот На Вљубените, Божиќ, Подарок За Денот на Благодарноста! Фланелна Големина Перница Сатен Перници Случај. Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Почувствувајте Да Не Контактирате И Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Решение. Детска Перница Младинска Перница. Може Да Се Даде На Неа, Мајка, Девојка, Сопруга Како Уникатен Подарок. Тоа Е Подарок За Шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнина и Роденден. Стандардна Навлака За Перница Памучна Голема Свилена Навлака За Перница. Нашите Навлаки За Перници Може Да Се Мијат Во Машина Во Ладна Вода, Нежно Да Се Циклираат И Да Се Изладат Пеглани По Желба. Те Молам Немој Да Ги Правиш. Мека Навлака За Перници За Мали Деца Јужна Навлака За Перници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата