10'x10' Белведер Крошна Врвот Замена Ниво Двор Отворено Сонце Покритие УВ30

10'x10' Белведер Крошна Врвот Замена Ниво Двор Отворено Сонце Покритие УВ30

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Карактеристики : . - Покривка за крошна 10'x10', погодна за замена на горната ткаенина на повеќето квадратни двослојни павилјони. Тоа е прекрасна градинарска декорација. - Изработени од трајни УВ-отпорни 300 D полиестер ткаенина, и површината користи 160g/sqm полиестер слој и водоотпорен годишно слој. Совршено се спротивставува на сончевата светлина, ветерот и дождот, така што не мора да се грижите за ветерот и сонцето. - Капакот на крошна прифаќа дизајн на покрив од 1/2 нивоа. Уникатниот дизајн овозможува брзо поминување на чадот од ветер и скара. Комарец газа мрежа во средината на двојно горниот капак. - Павилјонот шатор крпа е фиксиран од велкро, само во близина на павилјонот железна рамка и држете го велкро. Многу силен и стабилен. - Овој шатор за активност на крошна на отворено има разновидна надворешна употреба, што е многу погодно за активности за одмор на тераса на отворено, комерцијални активности, забави на отворено, родендени, спортски настани, излети, скари, пристаништа. Спецификации : . Оматеријал : 300д Полиестер. Боја : Кафе, Зелена, Каки,Бургундска. Скалопиран раб : 8.6". Димензија на основното Ниво : 118 "х 118"(едностепена и двостепена крошна). Димензија на највисоко Ниво : 35,4 "х 35,4"(крошна со двојно ниво). Вклучен пакет : . 1 х Белведер крошна. Ве молиме изберете го моделот и бојата што ви требаат. Забелешка : Рамката не е вклучена, само горниот капак. ДОДОИНГ 10'x10' Белведер Крошна Врвот Замена 1/2 Ниво Двор Отворено Сонце Покритие УВ30.

Параметри на производот

Стоката во категоријата