Женска Деловна Професионална Облека Обична Јака Со Јака Со Јака Со Долги Ракави Палто Со Врвки Надворешна Облека Блејзер Портокалова Л

Женска Деловна Професионална Облека Обична Јака Со Јака Со Јака Со Долги Ракави Палто Со Врвки Надворешна Облека Блејзер Портокалова

Во магацинот.
DEN 319.20
Тековен:

Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш.44" Должина : 76cm/29. Забрзана Испорака : 6-14 Дена.Материјал : Полиестер.92 " Големина : LSize.Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни2.Карактеристики : Секојдневна Надворешна Облека,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Надворешна Облека .92 " ✿●Се Занимава Со Дозвола Q : Одлични подароци за неа, жени, сопруга,девојка пријател или себе. Стандардна Испорака : 8-20 Дена.94"Ракав : 57cm/22.

Параметри на производот

Стоката во категоријата