Каролини Богатства CK5119FC германски Повторно Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Каролини Богатства CK5119FC германски Повторно Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Каролини Богатства ck5119fc германски Рекс Мачка Љубов Пена Подлога Сет на 4, Црвена, 3 1/2 x 3 1/2, мултиколирана Пена Подлога Сет на 4 кој раса специфични германски Рекс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Подлога во собата. Оваа Пена Подлога Сет од 4 е од каролини богатства колекција Љубовта е. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој комплет За Подметнување е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата