Brinley Co. Co. Women'sенски фау велур, наречен дрвени подножје со двојни патенти

Brinley Co. Co. Women'sенски фау велур, наречен дрвени подножје со двојни патенти

Во магацинот.
DEN 716.80
Тековен:

Покажете го стилот на шик во двојни патенти чизми од глуждот од Brinley Co. Овие чизми имаат премија од кожни кожни кожни со стилски подигнати вампи и дизајн со двојно патент. Заоблените прсти и наредени бујни високи потпетици го завршуваат изгледот. Co. Co. Women'sенски Faux Suede наречен дрвен потпетици со двојни патенти : овие чизми за глуждот се изработени со кожена кожа и вештачки материјал, заоблен пети, е обележана на висината на дизајнот на дизајнот на дизајнот : 3,5 рангирана Chunky Platform Висина : 0,83 "Висина на платформата. : 7 "Обем : 9 " Ширина : Средно линирање : Целосно обложено во материјал од ткаенини : Материјал изработен од материјал : Малку материјал за лов на материјали : Материјал за материјали од кожа/материјал од материјал е приближен и може да се разликуваат по големина ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата