Облека за кучиња за домашни миленици, ватиран бомбардерски јаз од миленичиња, зелена, голема

Облека за кучиња за домашни миленици, ватиран бомбардерски јаз од миленичиња, зелена, голема

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Совршено за секоја пригода и целодневно носење. Оваа зелена ватирана јакна е направена од мек памук и рециклирана мешавина од полиестер. Легнете рамно на сув пар со други предмети за миленичиња во јазот за среќен, здрав и стилски најдобар пријател што ја гуши опашката. Оваа топла јакна е совршена за да ги однесете дневните прошетки на вашето домашно милениче во стил и удобност на ладен есен или зимски ден. Подгответе се за вашиот крзнен пријател да стане завист на целото соседство во овој јаз Пет зелена ватирана кучиња со големина на кучиња L.

Параметри на производот

Стоката во категоријата