маица со лесен пивоото момче со долг ракав Хенли, големини месеци-5Т

маица со лесен пивоото момче со долг ракав Хенли, големини месеци-5Т

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Лесен за стил, разноврсен за носење. Овој пријатна врвна долга ракав од Easy-Peasy е неопходно суштинско значење со екипаж, прицврстување на копчињата и дизајн без ознака за дополнителна удобност. Спарете ја оваа гардероба што мора да ја имате со фармерките, џогерите или шорцевите за обичен, лежерен изглед. Материјал : 58% памук/ 40% полиестер/ 2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : лабава. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Долго. Ockебови : 1 страничен џеб за лепенка. Карактеристики : ребра; Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Врвот на долги ракави за момчиња од мали деца од Easy Peasy.

Параметри на производот

Стоката во категоријата