Секси Тренингот Блузи Предна Вратоврска Блузи За Жени Против Вратот Лабава Должина Ракав Блузи За Жени Преголеми Маици За Жени Цветни Секојдневни Летни Блузи За Ж?

Секси Тренингот Блузи Предна Вратоврска Блузи За Жени Против Вратот Лабава Должина Ракав Блузи За Жени Преголеми Маици За Жени

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

75" рамо : 42см/16.17"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 110см/43.31" ракав : 40см/15.13"големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 135cm/53.35"големина : Xxxl сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 125 CM/49.14" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.

Параметри на производот

Стоката во категоријата