Пумпа За Базен, 1,5 КС 115В, 1100w Единечни Пумпи За Надземен Базен w Корпа За Цедалка, 5280гр Макс. Проток, Сертификација НА ЕТЛ

Пумпа За Базен, 1,5 КС 115В, 1100w Единечни Пумпи За Надземен Базен w Корпа За Цедалка, 5280гр Макс. Проток, Сертификација НА

Во магацинот.
DEN 2079.84
Тековен:

24/7 Професионални Услуги На Клиентите Опис На Производот Пумпа За Базен Со 1. Издржлив Абс Материјал целото тело на еднобрзинската пумпа е изработено од армиран абс материјал, кој обезбедува висока јачина и издржливост за долготрајна услуга без ' рѓа или абразија. Внатрешна И Надворешна Апликација моќната пумпа е специјално дизајнирана за надземни базени и значително го подобрува квалитетот на водата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата