Женски Тркачки Градници Еднобоен Моден Градник За Долна Облека Без Челичен Прстен Градник Удобен Градник За Дишење Градник За Вежбање Во Канцеларија Долна Облека

Женски Тркачки Градници Еднобоен Моден Градник За Долна Облека Без Челичен Прстен Градник Удобен Градник За Дишење Градник За

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Големина : 34 Под Биста : 73см/28.74 "Големина : 36 Под Биста : 78см/30.71" Големина : 38 Под Биста : 83см/32.68 "Големина : 40 Под Биста : 88см/34.65" Големина : 42 Под Биста : 93см/36.61 " Гаќичките За Жени се изработени од убава квалитетна ткаенина. Ткаенината е мека, удобна, еластична. Погоден е за различни фигури, кои можат да ги истакнат вашите облини и лесно да ја прикажат вашата самодоверба тоа е суптилна комбинација на удобност и облини, дозволете ни лесно да го покажеме чувството на доверба и романса.Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина што ќе ви помогне да бидете ладни,суви и удобни во текот на целиот ден.Тие се погодни за секоја форма на телото, исто така погодни за спорт, секојдневниот живот и така натаму. Нашиот јога градник за вежбање изработува еластична и дише ткаенина. Мека и лесна ткаенина што ја отстранува влагата создава удобно чувство. Овој секојдневен градник може да биде облечен или облечен бидејќи е толку удобен и поддржувачки што никогаш нема да сакате да го соблечете!. Можете да уживате во одржувањето на вашето тело ладно и суво. За јога, спиење, џогирање, одење, секојдневна работа, танц за да обезбедите убава удобност. Растегливиот спортски градник одговара на вашето тело и одличен за трчање, јога, теретана, вежбање или секојдневна активна облека, пилатес или исто како и секој секојдневен градник. Носете со вашите омилени хеланки за лесно вклопување на тренингот. Убав избор за лесни спортови и секојдневно носење, високо растеглив за да останете слободни за вашите гради. Погоден за носење на сите временски услови и сите сезони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата