Поло Маици За Машка Мода Секојдневна Еднобојна Памучна И Ленена Тока Кошула Со Долги Ракави Врвна Блуза

Поло Маици За Машка Мода Секојдневна Еднобојна Памучна И Ленена Тока Кошула Со Долги Ракави Врвна Блуза

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : L Биста : 115cm/45.28" Рамо : 49.30 cm/19.41" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 77cm/30.31" Големина : XL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 50.60 cm/19.92" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 78cm/30.71" големина : Xxl биста : 125cm/49.21" рамо : 51.90 cm/20.43" ракав : 63cm/24.80" должина : 79cm/31.10" ГОЛЕМИНА : Xxxl биста : 130cm/51.18" рамо : 53.20 cm/20.94" ракав : 64cm/25.20" должина : 80cm/31.50" големина : xxxxl биста : 135cm/53.15" рамо : 54.50 Cm/21.46" ракав : 65cm/25.59" должина : 81cm/31.89"менс мода обична еднобојна памучна И ленена тока кошула со долги ракави врвна блузакарактеристики : материјал изработен е од одлични квалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Карактеристики Моден дизајн ве прави попривлечни. Машката Кошула за натпревар е лесна и може добро да се совпадне со Маици, кошули и панталони. Прилики машката кошула е одличен избор за работа, секојдневно и излегување. Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. Сезона : Aut и Зима Пол : Менокација : Дневен Стил : Модерен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврста Облека : Фит форполо Кошули за Маици-Кошули За Машки Кошули Шавајска Кошула за Машки Маици. Кошули За Мажи. Машки Кошули. Хавајска Кошула За Мажи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата