Womenените плус големина дневно зимски палто јака со долг ракав јакна гроздобер задебелен палто јакна топла качулка со дебела облека плус големина јакна женски снег

Womenените плус големина дневно зимски палто јака со долг ракав јакна гроздобер задебелен палто јакна топла качулка со дебела

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Пол : жени. Повод : Дневно, случајно. Тип на шема : Цврст. Стил : Обичен. Должина на ракавот : Долг ракав. Fit : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Материјал : полиестер. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Сезона : Зима. Што добивате : 1 компјутер COTWOMENS COTUMENS COULD WIMERSIZE CATSSIZE CHART : . Големина : М САД : 2 Велика Британија : 6 ЕУ : 32 Биста : 100см/39,37 '' Рамо : 40см/15,75 '' ракав : 60см/23,62 '' Должина : 76см/29.92'size : l САД : 4 Велика Британија : 8 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 105cm/41.34 '' рамо : 41cm/16.14 '' 'Sleeve : 61cm/24.02' 'Должина : 77cm/30.31''Size : xl САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31' ' : 42cm/16.54 '' ракав : 62cm/24.41 '' Должина : 78cm/30.71'Size : xxl US : 8 Велика Британија : 12 EU : 38 BUST : 115 CM/45.28 '' 'Рамено : 43cm/16.93' 'ракав : 63cm/ 24.80 '' Должина : 79cm/31.10''Size : xxxl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 120cm/47.24 '' Рамо : 44cm/17.32 '' Ракав : 64cm/25.20 '' Должина : 80cm/31.50 '' 1. Изработено е од материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. 5. Ова палто е помек, дише и многу удобен за носење. Во студената зима, ова палто станува уште потопло. Стилот е стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен и конвертиран. [Стил] Овој капут е помек, дише и многу удобен за носење. Во студената зима, ова палто станува уште потопло. Стилот е стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен и конвертиран . Дневен зимски палто Lapel јака со долги ракави јакна Гроздобер Грозбен палто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата