Huachenенски мода на Huachen, секси плетен фустан со плетен фустан од плажа

Huachenенски мода на Huachen, секси плетен фустан со плетен фустан од плажа

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Fashionенски мода секси плетен фустан со плетен фустан со шалтер, шарени облеки на плажа : Увозник на затворање на блиски производи : Овој женски фустан е смешен слатки жени каузални фустани.Материјал : Овој фустан е изработен од полиестер. Мека удобна за носење, дишење и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневно .Претски подарок : Овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите сами или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба : Сите Sea Sondend : Womenенски пригода : Casualmateal : Polyester Style : Casual должина : Редовнофит : Fit ture to Sizethickness : Standardhow How : Рачно миење ладно, виси или линија суво Што добивате : 1x жени фустанциузуекубустојавистички должини6103680-90cm/31.50-35.43''76cm/29.92''92cm/36.22''86cm/33.86'''m812384.94.07.07.07.07.07.07.07.07 1.50 '' 96cm/37.80''87.5cm/34.45''l101444090-100cm/35.43-39.37''86cm/33.86''1102 CM/40.16'''89cm/35.04''xl121642-106cm/37.22 ' '108cm/42.52''90.5cm/35.63' 'Големина : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 BUST : 80-90 CM/31.50-35.43'''Waist : 76cm/29.92'''hip : 92cm/36.22'''light : 86cm/33.86 '' Големина : Мус : 8uk : 12eu : 38 Bust : 84-94cm/33.07-37.01''Waist : 80cm/31.50'''hip : 96cm/37.80'''l должина : 87.5cm/34.45''size : lus : 10uk : 14eu : 40bust : 90-100cm/35.43-39.37''Waist : 86cm/33.86''Hip : 102cm/40.16'''L должина : 89cm/35.04''Size : XLUS : 12 UK : 16 EU : 42 BUST : 96-106 CM/37.80-41.73. '' Ваиста : 92cm/36.22''hip : 108cm/42.52'''l должина : 90.5cm/35.63 '' Табела со големина : Големина : S US : 6 UK : 10 EU : 36 BUST : 80-90 CM/31.50-35.43 '' Полови : 76см/29,92 '' колк : 92см/36,22 '' Направено од висококвалитетен материјал, тој е мазен, истегнат и лесен многу удобно за носење за ноќ. Дизајнот на V-вратот и цветната чипка ви помага да ги покажете вашите убави линии, ве прави поблагородни во текот на ноќта. Прекрасна долна облека за спиење, широки ленти за рамо што нуди елегантен изглед и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата