Womenените топло стенд-ап јака руно меки палти патент јакна од џебна јакна од надворешна облека

Womenените топло стенд-ап јака руно меки палти патент јакна од џебна јакна од надворешна облека

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

*Големина на ознаката : M ~ 2xl, ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Големина на графиконот (1 инч = 2,54см) ознака sizemlxl2xlbustcm1041081111116inch40.9 42.1 45.1 45.7 sleevecm60616263 Inch23.6.0.4.4.4.4.4 0 28.3 28.7 измерено пред да биде Истечани, познати како поставени рамни податоци, ве молиме, дозволете 1 ~ 2 см девијација* Тракач на артикли : Полиестер* Боја на артикалот : црна, зелена, темно сина, карамела, виолетова, темно сива боја (како што покажуваат сликите)* Состојба на артикалот : сосема нови* Карактеристики : Јака за стенд-ап, мека обвивка, термичка* Опис на артикалот : Womenените топло стенд-ап јака руно меки палто палто јакна од џебна јакна* Пакет Содржина : 1* палто (без додатоци) Како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да ја споредите со големината2) Изберете поголеми големини ако вашите големини се исти како што се Белешки за графикони со големина на мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори како што се такви како осветленост на вашиот монитор и осветленост на светлината.2, Ве молиме, оставете мала (± 2cm) рачно девијација за мерење за податоците. Womenените топло стенд-ап јака руно меки палфи со патент јакна од џебна јакна. Направени од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го ставите . Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да ги носите за наредните години . Бојата не избледува лесно кога ќе се измие и ќе ја задржи во добро состојба . мека, стилска и удобна за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата