Трофеј Риџ Секако Застрелан Про Мустаќи Бисквит Стрелка Одмор Мала Лева Рака

Трофеј Риџ Секако Застрелан Про Мустаќи Бисквит Стрелка Одмор Мала Лева Рака

Во магацинот.
DEN 2128.00
Тековен:

Трофеј Риџ Секако Шут Про Мустаќи Бисквит Стрелка одмор карактеристики микро ветер и прилагодување височина. Ќе бидете задоволни со овој бисквит обвиен со алуминиум кој е 300 проценти посилен од претходните модели. Исто така, има ласерски врежани референтни ознаки. Прилагодување на ветер и височина. Најлонските чаури спречуваат врзување. Бисквитот обложен со алуминиум е посилен. Ласерски врежани референтни ознаки. Гумените чизми го молчат вчитувањето на стрелките. Дизајниран за лакови од левата страна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата