Флеш Мебел Игри На Среќа Стол Трки Computerономски Компјутер Стол Со Целосно Лежечки Грб Раце, Слајд-Надвор Потпирачот За Нозе, Масажа Лумбално-Црна

Флеш Мебел Игри На Среќа Стол Трки Computerономски Компјутер Стол Со Целосно Лежечки Грб Раце, Слајд-Надвор Потпирачот За Нозе,

Во магацинот.
DEN 2399.84
Тековен:

USB кабел за да можете да ја одржите таа сесија за маратонски игри без грчеви. Лумбалната Перница вклучува Вибрирачка Масажа контролирана со USB приклучок од 3 стапки. Лежечката Задна Рачка прилагодува 95° ~ 175°. Рацете всушност се навалуваат заедно со грбот за да ви биде удобно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата