Без граници на маицата на јуниорите на јуниорите

Без граници на маицата на јуниорите на јуниорите

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Стилски, snuggly и вашето ново одење за сезоната. Ниту еден врв на ракав на границите на Долман нема трендовски ремени X-Cross во грб, супер меко чувство и опуштено вклопување. Поставете го со вашите омилени фармерки и одите! Исклучиво на. Материјал : 86% полиестер/10% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Дефект : V-врат со ленти за грб на X-CROSS. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockets : Ништо. Закривена полите; ребрести текстура. На врвот на ракавот на јуниорите Долман од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата