Беж мики за крзно рачно изработено луксузно фрлање 60in 84in

Беж мики за крзно рачно изработено луксузно фрлање 60in 84in

Во магацинот.
DEN 1039.84
Тековен:

Збогатете го вашиот дом d? Cor со овој зачудувачки Tissavel Beige Mink Faux Fur Flush Flush Clain или Bedread. Tissavel е познат како крем на културата во колекцијата Faux Fur. Тоа е најдобриот квалитет и најлуксузното крзно што некогаш ќе го поседувате. Tissavel е висококвалитетна ткаена ткаенина со прекрасен сјаен куп. Тоа е не-тресење, супер меко и топло со кадифен и супер мек микрофибер. Создадете и уживајте во вистинскиот изглед без да им наштетите на животните! *Рачно изработено во САД *Боја : Беж *Содржина на ткаенина : 100% акрилик *Реверзибилна *Задна страна : Совпаѓање на цврста боја беж мики за крзно рачно изработено луксузно фрлање 60in x 84in.

Параметри на производот

Стоката во категоријата