Самиот Висок Сјај Масичка За Кафе Со Скриен Простор За Складирање Прилагодлива Форма Модерен Тросед И Крај На Каучот Странична Маса Дневна Соба Домашна Канцелариј

Самиот Висок Сјај Масичка За Кафе Со Скриен Простор За Складирање Прилагодлива Форма Модерен Тросед И Крај На Каучот Странична

Во магацинот.
DEN 2159.84
Тековен:

Оваа масичка за кафе е моментална надградба на вашата дневна соба со својот ексклузивен дизајн. Табелата може да се ротира за да се создадат различни форми, обезбедувајќи простор за складирање внатре. Направен е во цврста конструкција која ќе ви понуди години добра услуга. Може да се користи како масичка за погодна површина за одмор на вашиот пијалок или која било друга потреба што ви треба при рака. Можете исто така да го внесете во вашата спална соба за употреба како уникатна ноќна маса! Лесно е само мека влажна крпа потребна за одржување!Боја : висок сјај материјал за црна маса : мдфстотална големина на нерѓосувачки челик : 31,5 "х 12,8" (Дијам. х) Ширина : 13.8 "-22.8" Калифорнија Предлог 65 Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи прашина од дрво, за која Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov Кафе Маса Форма-Прилагодлив Висок Сјај Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата