Авамо Женски Капут Џебови Со Качулка Фау Крзно Парк Јакна Палта Зима Згуснување Фау Крзно Палто Обична Облека Воена Качулка Палто

Авамо Женски Капут Џебови Со Качулка Фау Крзно Парк Јакна Палта Зима Згуснување Фау Крзно Палто Обична Облека Воена Качулка

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Палто Со Долга Јакна За Колена, Зимска Задебелена Топла Облека, Буци Качулка Меки Палто Јакна, Џемпер Скокачка Облека, Јакна За Палто Парка. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Армиска Зелена, Црвена, Светло Сива, Сина, Црна (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс. Деколте : Вратот Со Качулка. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Должина : Колковите. Сезона : Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Содржина На Пакетот : . 1 х Качулка (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см. . Женски Зимски Капут Парк Палто Јакна, Жени Руно Долги Колена Јакна Палто, Зима Згусне Топла Облека. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Вештачко Крзно.Супер мека и издржлива полиестерска обвивка со висококвалитетна постава од вештачко крзно за удобност и топлина. Карактеристики : овој женски парк капут фиксна хауба со облога од вештачко крзно; Главното тело Обложено со руно; Обложено со свила-вата; задебелен дизајн со врвка на половината; два отворени длабоки странични џебови напред; затворање На Патент и прицврстување со Патент напред. Стил : долга должина и парк јакна со качулка со прилагодлив струк за влечење за да бидете топли и тенки; два предни странични џебови за да ги одржите вашите мали нешта безбедни или да ги заштитите рацете од ветровитиот и студениот ден. Прилики : Лесно се комбинираат со фармерки, панталони и чизми. Одлична јакна за зимски паркови одговара за секојдневно, патување, скијање,плажи, забава, внатрешно или надворешно во зима за да ве заштити од силниот ветер или снег или секојдневно носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата