Ладен Лимон Шеќер Колаче Мирисна Беше Топи, Мириси, 2. оз

Ладен Лимон Шеќер Колаче Мирисна Беше Топи, Мириси, 2. оз

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Миризливи 2,5 мл Ладен Колаче Со Шеќер Од Лимон е мешавина од светол сок од лимон измешан во вкусно тесто за колачиња со путер, попрскано со шеќер и прелиено со навестување на кора од лимон. Миризливи мириси 2,5 мл Ладен Лимон Шеќер Колаче Миризливиот Восок Се Топи ќе го исполни вашиот дом со богата и смирувачка арома веднаш штом ќе почнат да се топат. Комбинирајте ги вашите омилени мириси за топење на восок за да создадете сопствени мешавини. Топењето на восокот се користи во електричен восок потопло и ослободува смирувачки многу миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење релаксирачки мирис и пријатна атмосфера низ вашиот дом. Едноставно откинете парче и додајте го во вашиот омилен електричен восок потопло.(Восок Потопло Продаваат Одделно). Високо мирисна. Ослободува смирувачки миризлив мирис. Заменете ги топењата на восокот кога мирисот ќе исчезне. Лесно чистење. Нема остатоци од пламен или саѓи. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете Со Мирис Восок Потопло. Асортиман на миризливи Миризливи Топења На Восок И достапни Затоплувачи на Мириси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата