Куоф Облека Дами Модерен Елегантен Еднобоен Чипка Шиење Топло Розова 3XL

Куоф Облека Дами Модерен Елегантен Еднобоен Чипка Шиење Топло Розова 3XL

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Куоф Облека Дами Модерен Елегантен Еднобоен Чипка Шиење Топла Розова 3 XLSize : S САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86cm/33.86 "Должина : 93cm/36.61". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43 "Должина : 94см/37.01". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см/37.40 "Должина : 95см/37.40". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm/39.37 "Должина : 96cm/37.80". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105cm/41.34 "Должина : 97cm/38.19". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 111cm/43.70 "Должина : 98cm/38.58". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 117cm/46.06 "Должина : 99cm/38.98". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125cm/49.21 "Должина : 100cm/39.37" ?Куоф Облека Дами Модерен Елегантен Еднобоен Чипка Шиење. ?Облеката : Полиестер, Спандекс. ?Основна облека за 2023 година. ?Прилика : висококвалитетен материјал, издржлив, облеката е погодна за секојдневно носење. ?Совршен подарок : Овие костими се толку совршени. Можете сами да го носите или да ги подарите овие костими на вашите најблиски или пријатели. ?Висококвалитетна услуга : ние ќе ви служиме сесрдно и ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по продажбата на костими. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нас~ ви посакувам среќен шопинг~.

Параметри на производот

Стоката во категоријата