Третираат Штанд-Ноќта На Вештерките Очното Јаболко Нивоа

Третираат Штанд-Ноќта На Вештерките Очното Јаболко Нивоа

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Третирајте Штанд-Јаболка За Ноќта На Вештерките 3 Нивоа Третирајте Штанд, Очното Јаболко За Ноќта На Вештерките : вашата прослава е комплетна со кекси и задоволства што се служат на овој плашлив централен штанд. За неколку минути можете да создадете штанд за лекување од 2 нивоа. Овој пакет содржи еден штанд за лекување од 17х11 - 3/4х11-3/4 инчи кој содржи дваесет и четири колачи. Дизајн : Очното Јаболко На Ноќта На Вештерките. Увезени. Совршена идеја инспирација. Одличен додаток на секоја креативна колекција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата