Muzzy 4-Сечилото # Широка Замена Сечилото Во Собата, Жито - #309

Muzzy 4-Сечилото Широка Замена Сечилото Во Собата, Жито - 309

Во магацинот.
DEN 1599.84
Тековен:

Muzzy Broadheads е дел од семејството на брендови Feradyne со висококвалитетни производи за стрелаштво. Muzzy Broadheads ги прави некои од најдобрите широки глави на пазарот денес и за сложени лакови и за самострели. Следниот пат кога ќе се појави потреба за некои нови широки глави, погледнете му на Муци широки глави и видете што ви недостасува.020" Дијаметар, Заменува 3 Широки Глави, 1 " Дијаметар На Сечење, спортски тип : Риболов.

Параметри на производот

Стоката во категоријата