Јапонија Национално Знаме Азија Земја Лепило Ѕид Куки Виси Само Леплива

Јапонија Национално Знаме Азија Земја Лепило Ѕид Куки Виси Само Леплива

Во магацинот.
DEN 223.84
Тековен:

Големина : вкупна висина : 6,8 cm Classification : Кукикарактеристика : Лесен за инсталирање : ве Молиме избришете ја површината и поправете ја на површината пред употреба и цврсто залепете ја на мазната и непорозна површина за да се осигурате дека лепењето е цврсто и не е лесно да падне.Материјал : КОМПЈУТЕР+Количина На Пакет Од Нерѓосувачки Челик : 4 х Кукиовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јапонија Национално Знаме Азија Земја Лепило Ѕид Куки Виси Само Леплива.

Параметри на производот

Стоката во категоријата