Премиум Пима Пима

Премиум Пима Пима

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со оваа ти-памучна памучна памучна маичка. Пима е врвен памук кој има извонредно силни влакна кои се природно издржливи, за помазна текстура и луксузно мека рачна рака. Ние нудиме разновидност со цврста предна џеб или мека рачна екранот за печатење лента. Со ткаенина за влага за влага, меко чувство на рака и истегнување за леснотија на движење, ова ќе биде вашето ново одење. Земете ја вашата нова лига со кратки ракави на Pima Pima, кој ќе ве натера да се чувствувате пријатно и да изгледате добро, но сепак го носите. Цврстите бои имаат џеб, шарените маички немаат џеб. 58% PIMA памук / 37% полиестер / 5% спандекс. Пима е премија памук, изработен од силни влакна за помазно и помек чувство на рака. Достапно во големини S-3 XLT. Класично вклопување. Меко чувство на рака. Цврст џеб или лента за печатење на екранот. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата