Miabella Women'sенска розова рунда култивирана слатководна бисер и Carat T.G.W. Кубна цирконија Стерлинг Сребрен коктел прстен

Miabella Women'sенска розова рунда култивирана слатководна бисер и Carat T.G.W. Кубна цирконија Стерлинг Сребрен коктел прстен

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Достапни елегантно со овој ласкав прстен за коктел од миабела бисер. Изработено во бујно сребро сребро, овој разноврсен коктел прстен има култивиран слатководен тркалезен розов бисер (9-10мм) што лебди на изопачено хало украсено од 75-тина патеки со патеки со сијалички цирконија (1,1х1.1мм). Засилен со полиран финиш, овој прекрасен прстен е прекрасен додаток за коктел. Спарете го овој прстен со кој било ансамбл за полиран изглед. Направено во сребро. 3/4 CT. Т.Г.В. Кубни камења од цирконија. Кубна цирконија сечење : круг. Кубна цирконија Големина : 1,1x1.1мм. Кубна цирконија Поставување : Подготвен пат. Тркалезни културни бисери од слатководни бисери. Боја на бисер : розова. Големина на бисер : 9-10мм. Ширина на опсегот : 2мм. Прстен за коктел од бисер. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата