Мансионер-СРЕЌА, ЗАГАРАНТИРАНА-Винил

Мансионер-СРЕЌА, ЗАГАРАНТИРАНА-Винил

Во магацинот.
DEN 517.76
Тековен:

Среќа, Загарантирана. Дали експанзивниот сафомор рекорд На Мансионер по успехот на сенбоксер. Снимено во две половини овој двоен ЛП се собра прво преку пишување патувања во изолирана кабина и фарма надвор од напуштена товарна линија. Второто полувреме беше снимено со голем број пријатели и соработници за да се прикаже поширока таписерија на бендот. Мансионер-СРЕЌА, ЗАГАРАНТИРАНА-Винил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата