Диви Боби, Дедо Мраз Кажи Ми Што Сакаш Божиќ Унисе Екипаж Графички Дуксер, Виолетова, ХХ-Голема

Диви Боби, Дедо Мраз Кажи Ми Што Сакаш Божиќ Унисе Екипаж Графички Дуксер, Виолетова, ХХ-Голема

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Овој грд џемпер што врти глава е токму она што треба да го добиете во празничниот дух на урнебесен начин. Со нашите трендовски и духовити дизајни, сигурно ќе зборувате за забавата. Без оглед на приликата, нема подобар подарок од тоа да им дадете добра смеа на вашите пријатели и семејство. Сите сакаат мека, удобна облека без разлика дали сте надвор или само лежите низ куќата, затоа се погриживме Нашите Божиќни Дуксери да бидат изработени од ткаенина со врвен квалитет. Дивиот Боби нуди различни производи од маици, резервоари, дуксери, екипажи и доаѓаат во низа повеќе големини/бои. Ви ги пренесуваме најновите најголеми графики, трендови, жешки теми и модерни стилови. Време Е За Славење! Покажете Го Вашиот Божиќен Дух или Раширете Ја Радоста од Давањето Подароци. Без оглед на начинот на кој ќе изберете да се изразите, имаме совршен дизајн за вас. Крајниот Дуксер На Екипажот : Модерен И Мек Дуксер На допир Направен Со Руно Отпорно на Пилули со Ребрести и тесни Јаки 1х1 Со Спандекс за Дополнителна Удобност. Дополнителни Работи што треба да ги знаете : 8.0 МЛ. Издржлива Мека Ткаенина Која Има Двојно Шиење На Иглата на Јаката, Дупките за Рацете и Појасот. Беспрекорно Тело со Поставени Ракави. Големина на кошулата И Водич За Боја : Создадовме Уникатна Табела За Големини Само За Диви Боби Кошули, Проверете Дали Ја Повикувате Нашата Табела Со Големини За да Бидете Сигурни Дека Ќе Ја Изберете Големината Што Е Соодветна за вас!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата