Девојки Летен Фустан Без Ракави Летен Цветен Трегер Фустан За Принцеза Модерен Разноврсен Цветен Фустан За Трегер

Девојки Летен Фустан Без Ракави Летен Цветен Трегер Фустан За Принцеза Модерен Разноврсен Цветен Фустан За Трегер

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Летно Мало Бебе Девојчиња Фустан Со Прашка Без Ракави Графички Принт Детска Облекамоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Тип На Памучна Шема : должина на ракавот за Печатење : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни Поставување на екранот,Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : ако вашето дете е препорачуваме изборот на поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА Препорачана старосна должина 1-2 Години9036см/14,17"40см/15,75"2-3 Години10038см/14,96"44см/17,32"3-4 Години11040см/15,75"48см/18,90"4-5 Години12042см/16,54"52,5 См/20,67"5-6 Години 13044 См/17,32"57 см/22,44"препорачана возраст : 1-2 Години Големина : 90биста : 36 см/14,17"должина : 40 см/15,75"Препорачана Возраст : 2-3 години големина : 100биста : 38 см/14,96"Должина : 44см/17.32"Препорачана возраст : 3-4 годиниголемина : 110биста : 40см/15.75"должина : 48см/18.90"препорачана Возраст : 4-5 Годинаголемина : 120биста : 42см/16.54"должина : 52.5 См/20.67"препорачана возраст : 5-6 годинаголемина : 130биста : 44см/17.32"должина : 57см/22.44" прекрасен и шармантен дизајн достапен,лесен за Носење и Соблекување, Добро Се Совпаѓа со Други тимови или чевли,ја прави вашата принцеза или принц послатка и симпатична. Висококвалитетен материјал .материјалите имаат меко чувство на рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе. Совршено за вашето бебе во секојдневно носење и погодно за фотографирање,секојдневно ,секојдневно,на отворено,многу удобно и меко. Машинско Перење Ладно или Рачно Перење.Нежен Циклус Измијте и Висат Сува. Ве молиме прочитајте мерење на големината на деталите во описот на производот пред купувањето и проверете дали големината што ќе ја изберете одговара како што се очекуваше!користете слична облека за да ја споредите со големината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата