Ксеро 006Р Тонер, Страница-Принос, Црна

Ксеро 006Р Тонер, Страница-Принос, Црна

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Оживејте ги вашите презентации со остри слики и јасен текст. Доживејте подобрени детали за фината линија и супериорна сигурност. Користи специјална формула за тонер што се спротивставува на избледување. Ксерокс Работен Центар 4118, Факсцентар 2218.

Параметри на производот

Стоката во категоријата