Галакси А А 128gb Двојна Sim GSM Отклучен Андроид Паметен Телефон-Прекрасно Сино

Галакси А А 128gb Двојна Sim GSM Отклучен Андроид Паметен Телефон-Прекрасно Сино

Во магацинот.
DEN 7199.84
Тековен:

Оптичката Стабилизација на Сликата (ОИС) помага да се стабилизираат вашите снимки за да се одржат движењата мазни и остри слики, дури и при слаба осветленост. И со супербрзо полнење до 25 V, Галаксијата А52 брзо се враќа на целосна моќност. Камерата за длабочина од 5 ПРАТЕНИЦИ ви овозможува да ја прилагодите длабочината на полето на вашите фотографии. Тој нуди безбедност на неколку нивоа и ги штити вашите информации од малициозен софтвер и малициозни закани. Нанесете природен ефект на боке на вашите слики за да го направите вашиот предмет да се издвојува од позадината. Меморија : 128gb 6 GB RAM МЕМОРИЈА, Micro SD ДО 1 TB. Со батеријата од 4. Со едноставен допир, можете лесно да ја прилагодите заматеноста на позадината зад вашиот фотографиран предмет за висококвалитетни портретни снимки што се истакнуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата