Кинетички Играчки За Биро, Топка За Центрифугирање Со Оптичка Илузија На Целото Тело, Сферичен Жироскоп, Подароци За Мажи, Жени И Деца

Кинетички Играчки За Биро, Топка За Центрифугирање Со Оптичка Илузија На Целото Тело, Сферичен Жироскоп, Подароци За Мажи, Жени

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Кинетичка биро играчка со оптичка илузија на целото тело,прецизно обработен глобус што создава оптичка илузија на целото тело кога се врти. Едноставно ротирајте го за да го откриете ефектот на свиткување на умот на сферична спирала што постојано тече.Кога се врти создава речиси магичен ефект кој изгледа како постојано тече спирала ќе се спојат во површината на маса. Тоа ќе ви овозможи малку да се забавувате во слободно време и ќе ви помогне да го намалите стресот. Карактеристики : 1. Изработен е од специјален материјал алуминиум, топката за центрифугирање ќе биде мазна и тешка. 2. Со висококвалитетни лежишта внатре, што ќе го направи да ротира подолго и потивко. 3. Дното е мека пластика, може подобро да ја поднесе моќта на ротација, да ја направи целата топка потивка и да трае подолго.3. Ова е за креаторите и може да стимулира повеќе имагинација. 4. Не знаеш каков подарок да купиш некого? Тогаш топката Манзелун е дефинитивно вашиот најдобар избор. Одличен божиќен подарок новогодишен подарок.5. Уживаме да ги гледаме реакциите кога некој ќе го врти за прв пат. Веднаш го создава тој ефект на" ЛЕЛЕ". Најчестите : ШТО?!Повторно ве молам.. КАКО?! или едноставно Зачудувачки играчки за ослободување Од Стрес. Возрасни Ослободување Од Стрес. Избегнувајте Вознемиреност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата