Матирана Уметност Тренд-Мермер Ѕид Постер, 14.725 22.375

Матирана Уметност Тренд-Мермер Ѕид Постер, 14.725 22.375

Во магацинот.
DEN 2263.52
Тековен:

Овој Тренд Меѓународен Замрзнат Уметнички Тренд-Мермерен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Тренд На Матирана Уметност-Мермерен Ѕиден Постер : Постерите со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Параметри на производот

Стоката во категоријата