4 Аае Пластифлеч Ванес, ЗЛАТО

4 Аае Пластифлеч Ванес, ЗЛАТО

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Обезбедете директен и мазен удар секој пат со 100-Пакетот Аае Пластифлеч Стрелки Во вашиот арсенал за стрелаштво. Овој модел е направен од револуционерен материјал кој може да се пофали со подобра меморија од речиси секој друг лопатка на пазарот денес. Таа е една третина полесна од повеќето. 4" аае лопатките имаат текстурирана површина што им овозможува поефикасно да ја управуваат стрелката, со што се подобрува брзината. Секоја единица, исто така, тежи само 0,34 мл. Овие лопати доаѓаат во други бои и големини. 100-Пакет 4" AAE Plastifletch Ванес, Злато : P-Fletch Зајдисонце Злато 3-7/8 " ЕП40. Боја : злато. Мерки 1.16" х 0.62" х 0.75". Тежи само 0,34 мл. 100 по пакет. Златни 4" лопатки се достапни и во други бои и големини. Текстура површина за подобра брзина. Изработен од нов материјал кој може да се пофали со подобра меморија од повеќето други лопати денес. Овие лопатки со стрели се 1/3 полесни од другите модели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата