Кафеава Дрвена Маса За Конзоли Со Закривена Предна И Вметната Полица-Салторо Шерпи

Кафеава Дрвена Маса За Конзоли Со Закривена Предна И Вметната Полица-Салторо Шерпи

Во магацинот.
DEN 797.28
Тековен:

Кафеава Дрвена Маса За Конзоли Со Закривена Предна И Вметната Полица-Салторо Шерпи оваа елаборирана маса за конзоли е прекрасно парче за добредојде на сите ваши гости. Богатата кафеава завршница произлегува од топлина што е утешна и смирувачка, додека сложените детали за дограма додаваат визуелна привлечност. Четири нозе се традиционални свртени и поддржани со пониска полица за вметнување што нуди совршен простор за домашни акценти и украси. Две горни централни врати додаваат декорација и простор за складирање, додека закривените фронтови додаваат форма и движење на масата. Погодна и за свечена или за секојдневна просторија, оваа влезна маса е елегантна и префинета за украсување на вашиот дом. Кафеава Дрвена Маса За Конзоли Со Закривена Предна И Вметната Полица - Салторо Шерпи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата