Дорман-Ое Решенија Конектор За Црево За Ладење

Дорман-Ое Решенија Конектор За Црево За Ладење

Во магацинот.
DEN 654.88
Тековен:

Нашите Конектори За Црево за Течноста за Ладење се дизајнирани да траат, обезбедувајќи сигурна врска помеѓу цревото за течноста за ладење и радијаторот на возилото. Плус, тие се лесни за инсталирање, помагајќи да се подмлади системот за греење и ладење на возилото. Апликација-специфична за правилно вклопување секој пат. Изработени од квалитетни материјали за долготрајна издржливост. Не се потребни посебни алатки за време на инсталацијата. Тестирањето за квалитет на овој дел вклучува тестирање на топлина, возраст и истекување за усогласеност со стандардите на производот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата