Моторад Термостат За Ладење На Моторот, Излез На Вода ЗА Ладење НА Моторот П Н: Ч одговара изберете: 2000.2003 - ТОЈОТА КОРОЛА

Моторад Термостат За Ладење На Моторот, Излез На Вода ЗА Ладење НА Моторот П Н: Ч одговара изберете: 2000.2003 - ТОЈОТА КОРОЛА

Во магацинот.
DEN 654.88
Тековен:

Моторад Термостат За Ладење На Моторот, Излез На Вода За Ладење На Моторот P/N : CH6035 Произведен според највисоките стандарди ЗА квалитет OEM Од Добавувач НА OE, користејќи комерцијален материјал за да се спротивстави дури и на најсложените системи за автомобилско ладење. Термички шок потврдени и 100% истекување тестирани Ги Исполнува или надминува сите оем стандарди. Излез На Вода За Течноста За Ладење На Моторот. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата