Индијанаполис Колтс Жед Шише Со Вода Сина, Бела, Црна

Индијанаполис Колтс Жед Шише Со Вода Сина, Бела, Црна

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Сите ќе видат дека сте голем поддржувач НА ИНДИЈАНАПОЛИС КОЛТС кога го користите овој 32 мл. Жед Шише Со Вода за вашиот омилен пијалок. Ласерската гравирана графика ќе ја покаже вашата љубов кон ИНДИЈАНАПОЛИС КОЛТС во секое време со својот елегантен дизајн. Овој прибор за пиење е совршен додаток во деновите на игра или секој ден. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик со силиконска основа. Шишето со вода содржи лого на тимот со ласерско гравирање. Има околу 32 мл. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Големи Американски Производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата