Маица На Вудсток Јуниорс

Маица На Вудсток Јуниорс

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Рок надвор во кул Вудсток Мета! Дизајнирана со задебелени бои и мека изработка, оваа маичка сигурно ќе го подигне вашиот секојдневен стил на ново ниво. Моделот е 5'10" и носи големина М. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Графички печатење напред. - Woodstock. Сите Права Се Задржани. Машина за перење. Увезени. Вудсток Маица За Јуниори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата