Ракопис Краток Рачка Дизајн Запечатување Сет W Црвен Восок-Ј

Ракопис Краток Рачка Дизајн Запечатување Сет W Црвен Восок-Ј

Во магацинот.
DEN 143.84
Тековен:

Запечатувањето ја служеше својата цел како личен потпис со години. Разубавете ги подароците и честитките со вистински личен допир. Овој пакет содржи еден печат од 1,5 х.75 инчи и едно стапче црвен восок. Достапно со сите букви а Преку Ш : секоја продадена одделно. Увезени. Почетната е ј.бојата На Восокот е црвена. Ништо подобро не го комплетира совршено завитканото сегашно или со љубов напишано писмо од восочен печат, правејќи споделување подароци кои екстра малку посебни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата