Куќа Класици Сини И Кафеави, Памучни Утешители, Крал

Куќа Класици Сини И Кафеави, Памучни Утешители, Крал

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Овој модерен принт во стилот на фарма носи допир на традиционални цветови во вашата спална соба. Крпата за лице од 100% памучна ткаенина е отпечатена на сина основа од чеша и вклучува нијанси на зелени и природни тен и затемнување во отпечатокот од лоза. Обратното е солидна сина чеша. Вклучува : еден крал утешител 104х90 инчи и два крал шамс 20х36 инчи. Ткаенината за лице е отпечатена 100% памучна ткаена ткаенина. Обратното е 100% четкано микрофибер во цврста бела боја. Утешителите се полни со 100% полнење од полиестерски влакна. Оваа ставка може да се пере во машина, но задолжително користете машини со соодветна големина за да избегнете вишок абење на предметите. Оваа ставка е увезена од Кина. Класичен модерен цветен принт на фарма. 100% Памучно Лице. Машина За Перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата